Sizinle Nasıl Irtibat Kurabilirim?

Sitemizin Ana Sayfasında Bize Ulaşın kısmından veya [email protected] mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz yoğunluğa bağlı olarak en kısa süre içerisinde sizlere cevap verecektir.

Kendi Bitcoinlerimi Nasıl Satabilirim?

Kriptopark kendi ürettiği ve stoğunda bulunan bitcoinleri satmaktadır. Şimdilik dışarıdan alım yapmamaktadır. Bitcoin satmak için lütfen alıcılar ile satıcıları buluşturan diğer kriptopara platformlarını kullanınız.

Kriptopark Bir Borsamıdır?

Kriptopark alıcılar ile satıcıları buluşturan bir Bitcoin borsası değildir. Kendi Stoğunda bulunan Bitcoinleri satan bir platformdur.

Kriptopark'a Nasıl Güvenebilirim?

Kriptopark Web sitesi alanında sizlere banka seviyesinde bir güvenlik sağlar. Tüm stokları Hard Wallet'lerde bulundurur. Satın almış olduğunuz Bitcoinler tarafınıza direk olarak Kriptopark sitesine ait Hard Wallet'ler tarafından transfer edilir

Kimlik Bilgilerim Neden Isteniyor?

Kriptopark KYC ve AML protokolü gereği Müşterisini tanıma ve Kara Para Aklamayı Önleme Politikasına yüzde yüz uyan yasalara tamamen uyan bir kuruluştur. Yasa gereği sizleri korumak ve güvenliğinizi sağlamak adına işlemlerin gerçek kişi tarafından yapıldığından emin olmak adına Kimlik Bilgileriniz istenmektedir.

Kimlik Bilgilerim Paylaşılıyor Mu?

Kriptopark Asla Kişisel Verilerin Korunması mevzuatına aykırı hareket etmez. Mevzuat açısından bilgilerinizi asla üçüncü firmalarla, kurum veya kuruluşlarla paylaşmaz. Bilginiz haricinde işlem yapıldığı tespit edildiği durumlarda bizlerle irtibat geçildiği takdirde ancak Cumhuriyet Savcılığı tarafından istenen bilgilerde sizleri korumak adına veriler Cumhuriyet Savcılığı haricinde hiç bir kuruma verilmez.

Kendiniz için hemen BTC satın almaya başlayın!